Window washing

Ви думаєте про те, щоб найняти компанію з миття вікон на Манхеттені? Або, можливо, у вас є якесь уявлення про те, як заощадити гроші і зробити цю роботу самостійно? Очищення вікон не так просто, як ви можете подумати.
Люди, як правило, не помічають деяких важливих речей і в кінцевому підсумку витрачають час і гроші, не отримуючи належних результатів. Фахівці компанії Big Apple window washing manhattan готові поділитися деякими важливими відомостями, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

 1. Мийте Екрани Перед Вікнами
  Брудні екрани зіпсують ваші скрипучо-чисті вікна в той момент, коли ви встановите їх назад, і піде дощ. Поважайте свої зусилля і дайте екранам хороший скраб, перш ніж замінити їх.
 2. носити рукавички
  Коли ви займаєтеся зимовою мийкою вікон Манхеттена, обов’язково надіньте рукавички. В іншому випадку ви можете зіпсувати свою шкіру і застудитися. Подумайте також про те, щоб носити гумові рукавички влітку, щоб не надто сильно контактувати з водою і миючими засобами.
 3. Остерігайтеся птахів
  У птахів є «наскрізна» лінія зору. Це означає, що якщо вони бачать щось наскрізь, то думають, що там нічого немає. Чим чистіше ваше скло, тим легше птахам його ігнорувати.
 4. Найміть фахівця
  Спеціаліст з миття вікон в Манхеттені може виконати цю роботу в п’ять разів швидше, ніж прибиральник-любитель. Тим часом, результати набагато більш вражаючі.
 5. Використовуйте оцет замість чистячих засобів
  Якщо ви живете в природному та екологічно чистому житті, ви можете використовувати оцет замість миючих засобів для миття вікон. Він має справу з жиром і не залишає розлучень. Пропорція для змішування оцту з водою становить 1: 1.
 6. Використовуйте різні інструменти для внутрішнього і зовнішнього прибирання
  Якщо ви хочете зберегти забруднюючі речовини та пташині екскременти на відкритому повітрі, використовуйте різні інструменти для очищення внутрішньої частини вікон. Купите два скребка, два ракеля і дві серветки з мікрофібри/замші.
 7. Купити Гумки Для Дошки
  Простий старомодний ластик для дошки може створити чудеса, щоб стерти смуги після того, як ви очистите вікно. Інвестуйте в державний переворот.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *