Підприємство «Компанія« Чернігів Пекедж »(Україна) приймає індивідуальні замовлення на виготовлення пакетів з логотипом і фірмовою символікою під« ключ ».

Це означає, що наші фахівці готові запропонувати послуги первісного макетування зображення на основі поданих даних про логотип і атрибутах Вашого підприємства, виготовити відповідний по щільності і розмірів пакет, використовуючи власні екструдери, а також виконати нанесення на кульки підготовленого малюнка — ми використовуємо прямий друк методом шелкотрафаретаілі флексографії.

На виході Ви отримуєте повністю готову продукцію,пакеты с логотипом на заказ доставку якої ми організуємо в будь-яке місто України.

Власне продуктивне обладнання та висококваліфіковані фахівці нашої компанії забезпечать Вам швидке і якісне виготовлення пакетів з Вашими логотипами під замовлення, причому вартість, повірте, Вас приємно здивує.

Адже наше підприємство враховує інтереси будь-якої компанії і готове запропонувати тиражі від 200 одиниць, якщо Вам потрібен пробний або невеликий тираж на захід, а також «мільйонники» для масштабного масового використання.

Метод друку, яким буде наноситися зображення на поліетиленовий пакет (кульок) вибирається в залежності від тиражу і параметрів самої упаковки. У цих питаннях краще довіритися нашим компетентним менеджерам, які запропонують Вам найбільш оптимальний варіант.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМамопластика
Следующая статьяПланета Золота

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here