Мамопластика

Мамопластика https://www.sazhiyenko.com/uvelichenie-grudi-implantatami/ — збільшення грудних залоз у жінок

Збільшити груди за допомогою кремів і фізичних вправ в повній мірі неможливо. Це дає лише легку підтяжку м’язів. Тільки хірургічне втручання принесе вам бажаний результат, додасть кращу форму грудей і відновить симетричність пропорцій. Скористатися даними послугами можна в https://www.sazhiyenko.com за попереднім записом і після проведеної консультації.

Операція зі збільшення грудних залоз за доступною ціною — мрія багатьох жінок. Зміна гормонального фону, зокрема гормону естрогену, а також спеціальні вправи, мазь для бюста і інші побічні явища, що стимулюють комплексне перетворення колись відвислих форм в пружні — все це не дає 100% результат. Більшість жінок прагнуть збільшити груди за рахунок силіконових імплантів.

На збільшення грудних залоз вартість в Україні визначається лікуючим лікарем і залежить від розміру майбутнього бюста, типу операції і ряду факторів. При необхідності маммопластику проводять спільно з мастопексії, що також впливає на вартість послуг.

Перед операцією пластичний хірург разом з пацієнтом визначає місце доступу — ділянку шкіри, на якому буде здійснюватися розріз. Краса і сексуальність жіночого образу вимагає значних жертв, включаючи оперативні заходи по збільшенню грудей в Україні.