Інтимна пластика

Інтимна пластика

Інтимна контурна пластика дозволяє провести естетичну корекцію і омолодження зовнішніх статевих органів http://doctor-liliana.com.ua/procedury/intimnaya-konturnaya-plastika.

Інтимна контурна пластика — безболісний і нетравматичний метод корекції та інтимного омолодження за допомогою ін’єкцій філерів на основі гіалуронової кислоти.

Російська гінекологія орієнтована на увагу до жіночого здоров’я і дітородної функції і естетичної стороною питання лікарі-гінекологи часто не займаються. Інтимна пластика філлерамі на основі гіалуронової кислоти дозволяє вирішити широкий спектр завдань в області естетики і поліпшення сексуальної сфери:

Як проходить процедура:

Процедуру проводить лікар косметологом-дерматологом в спеціально обладнаному кабінеті. ). Перед введенням філлера лікар завдає аплікаційну анестезію у вигляді крему завдяки чому процедура проходить абсолютно безболісно і комфортно для пацієнта.

Реабілітаційний період триває 2-3 дні: необхідний статевий спокій, не рекомендоване відвідувати баню або басейн.

Ефект від процедури триває 1-1,5 року, потім можна зробити корекцію.

Інтимна контурна пластика сьогодні дозволяє швидко і безболісно вирішити багато проблем, пов’язаних з естетичними питаннями, повернути гармонію в особисте життя і, можливо, відкрити нові грані сексуального задоволення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *