Догляд за волоссям

Для цього необхідні кілька більш змістовні зусилля. А саме чоловікові слід:

Частіше мити волосся.

Якщо шкіра не відрізняється зайвою сухістю, то користуватися шампунем потрібно якомога частіше. Якщо ж має місце сухість, то тоді можна чергувати миття голови з шампунем простими полосканнями волосся водою. Найкращий barbershop Киев http://zirulnik.com/.

Часто буває, що чоловіки через надмірне вживання шампунів проти лупи пересушують волосся. У подібних випадках потрібно переходити на більш м’які засоби. Та й взагалі корисно час від часу чергувати шампуні.

Користуватися бальзамом для волосся.

У чоловіків нерідко бувають досить жорсткі волосся, і особливо гостро ця проблема постає, коли чоловік з таким волоссям намагається відпустити їх, щоб змінити зачіску.

В цьому випадку допоможе хороший бальзам. Він сприяє потовщення і пом’якшення жорстких волосся, надає їм блиск і пружність. Після миття шампунем слід втерти в волосся кондиціонер, почекати хвилину і потім змити.

Правильно сушити волосся.

Як це не дивно, але навіть така дрібниця, як процес сушіння волосся, при неправильній організації справи може принести волоссю шкоди.

Тому і тут є свої правила. Спочатку волосся слід витерти рушником, потім підключити до процесу фен, поставлений на середню або вищу позицію нагрівання, але при низькій швидкості. В барбершоп Киев «Цирюльникъ» найкраще обслуговування клієнтів.

Щоб не пересушити волосся, потрібно припиняти сушку, коли верхній шар залишається злегка вологим.

Використовувати гель або мус для волосся.

Для чоловіків цілком допустимо втирати в волосся трохи гелю або мусу для їх кращої укладання. Тут вся справа в тому, щоб підібрати собі відповідне засіб.

Деякі гелі непомітні, інші постійно лисніють на вашому волоссі, інші практично не надають дії, а інші просто роблять ваше волосся прилизаним.

Так що вибирати треба відповідно до свого смаку. Кожен вид застосовується по-різному, тому читайте відповідні інструкції.

Розчісувати волосся акуратно.

Щоб привести волосся в порядок після миття і сушки, слід їх розчесати. В принципі, для цього цілком може вистачити і власної руки. Але якщо користуватися гребінцем, то краще віддавати перевагу гребінцям з дерева з рідкісними зубцями.

Жорстка щітка буде продиратися крізь сплутані волосся, що може пошкодити їх; її можна застосовувати, тільки коли необхідно укласти волосся в потрібному напрямку.

Підібрати зачіску до лиця.

Чоловічі зачіски, на відміну від жіночих, не відрізняються якимсь особливо широким асортиментом, проте потрібно пам’ятати, що є типи особи, яким та чи інша зачіска може зовсім не підійти. Наприклад, якщо у вас великий ніс, не робіть прямий проділ, який здасться стрілкою, що вказує на ваш ніс. А якщо у вас квадратне обличчя, нехай ваші волосся будуть позаду довше, що створить враження довгасті.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *