Види еротичного масажу

Види еротичного масажу

Фахівцям відомі десятки спеціальних масажних технік. Деякі з них — вдосконалені види стародавнього мистецтва, інші отримали розвиток тільки в наш час. Эротический массаж Киев https://vipmassage.kiev.ua/ru/kontakty/

Перелічимо найбільш відомі:

Мистецтво тайського боді-масажу. Є популярним завдяки неймовірним відчуттям, одержуваних від впливу на тіло, від пальців до голови. Жриці любові «обробляють» клієнта своїми частинами тіла. Відчуття в ерогенних зонах при цьому характеризуються потужністю і різноманітністю.
Техніка аквапенного масажу. Виконується у ванній кімнаті за допомогою ароматної піни. Дівчина, ковзаючи своїм голим тілом по тілу чоловіка, «доводить» його до вищого піку насолоди.
Методика тантричного масажу. Направлена, в більшій мірі, на геніталії, при одночасній стимуляції інших зон. У такому «священнодійстві» широко використовується масло для еротичного масажу, різні пахощі і атрибутика індійських стародавніх храмів. Атмосфера неспішних дотиків і переплетень оголених тіл завершує картину неймовірно потужних відчуттів.
Техніка «гілка сакури» завоювала популярність серед любителів грою губ, мов і «пустотливих» зубів.
Вода і гель. При масажі з застосуванням води і гелю дівчина «заводить» чоловіка ковзанням по його тілу грудьми і сідницями.
Масаж, в якому застосовується рейки. Добре справляється з енергетичними зажимами в тілі і направляє потужний потік енергії по всьому тілу. Маніпуляції проводяться для налагодження правильного сексуального балансу.
Сфера специфічних послуг передбачає найширше застосування еротичного масажу, наприклад, вдома або в спеціальному салоні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *