Заходячи в Інтернет-магазин http://acservis.com.ua/ru очі розбігаються від кількості запропонованих портативних вимірників глюкози в крові, а в народі «Глюкометрів». Як часто жартують наші клієнти: «Нам потрібен прилад «глюки» міряти!».
Для тих, хто вже точно впевнений, якій моделі глюкометр потрібен, далі може не читати, а для тих, хто ще в роздумах, можна дати кілька корисних порад, як же вибрати саме той глюкометр, який підійде саме під Ваші потреби. Відразу потрібно сказати, що глюкометр, на даному етапі еволюції електроніки, не є приладом самодостатнім. Для його функціонування завжди потрібно мати витратний матеріал першорядної важливості під назвою «тест-смужки». Одна тест-смужка — один аналіз. Без них Ваш глюкометр працювати не буде. Для кожної моделі приладу підходять ТІЛЬКИ свої тест-смужки, не можна купити глюкометр однієї марки, а тест-смужки інший. З цим я сподіваюся, ми розібралися.
Тест-смужки до різним моделям глюкометрів бувають у баночках/тубусах, де вони лежать купкою по 50шт або по 25шт, а бувають в пластинах по 50 або 25шт, але кожна смужка герметично упакована індивідуально. Ця інформація важлива тим, що після розтину баночки/ тубуса тест-смужки багатьох моделей глюкометрів потрібно використати протягом 3-4 місяців, т. к. вони входять в реакцію з повітрям, вологістю і по закінченню показаних термінів можуть давати неправильні результати тобто, якщо ви взяли упаковку з 50 шт. і відкрили, то вам потрібно з цього моменту 2 рази на день робити аналізи, щоб встигнути їх використовувати. Ця інформація не важлива, якщо Вам потрібно аналізи робити набагато частіше. Смужки просто не встигнуть зіпсуватися.
Але є і такі тест-смужки, на які не діє навколишнє середовище, їх можна сміливо брати тим, хто не планує часто вимірювати цукор, а так само ідеально підійдуть в цьому випадку тест-смужки в пластинах, оскільки кожна герметично упакована. Вам буде достатньо відривати по одній смужечці, не зачіпаючи інші. Терміни придатності на таких смугах будуть аж до кінця терміну придатності, зазначеної на упаковці.
Тепер потрібно визначитися з матеріальною стороною. Тут Ви повинні прорахувати, скільки вам дозволяють фінанси витрачати на витратні матеріали щомісячно, щоквартально або щорічно.
Тому, якщо ви плануєте часті виміри цукру, а фінанси підтискають, то краще вибирати моделі глюкометра, тест — смужки до яких за низькими або середніми цінами. Якщо фінанси дозволяють, то тут вже можна вибирати модель за смаком.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here